Bolesna miłość

Bolesna miłość

Miłość jest uczuciem dającym ogrom nadziei na zmiany. Człowiek traci sens w życiu, ale wraz z nadejściem miłości odzyskuje nadzieję na to, że naprawdę w jego życiu może być jeszcze pięknie. Nigdy nie można tracić nadziei. A nawet, jeżeli się to stanie, to trzeba patrzeć, czy życie nie ma dla nas innych, zaskakujących niespodzianek. Tą niespodziewaną sytuacją może być właśnie nadzieja na miłość. O niezbyt łatwej miłości opowiada książka pt.”Mrok przed świtem. Ciemność. Tom 2” Claire Contreras.

“Ciemność”

Claire Contreras napisała serię pt.”Ciemność”, która opowiada o zupełnie niespodziewanej miłości. O uczuciu, które pojawia się w blasku bolesnych spraw. W momencie, kiedy życie wydaje się jedną wielką porażką pojawia się nadzieja na miłość. ale uwaga! Nie jest to od razu piękna i jakże sielska opowieść o miłości. Zresztą sam tytuł całej serii “Ciemność” nie napawa nikogo nadzieja. Może mimo wszystko w tym całym bolesnym świecie pojawi się maleńka nadzieja dla głównych bohaterów. Aby poznać tą serię należy rozpocząć swoją przygodę od tomu pierwszego “Nie ma światła w ciemności”. Tam to poznajemy Blake i Cole. Dziewczyna nie może poradzić sobie ze śmiercią rodziców. Na dodatek trafia ona do rodziny zastępczej. Jej maleńkim promykiem jest Cole – chłopak z którym zaczyna się przyjaźnić od momentu trafienia do rodziny adopcyjnej. To jej przyjaciel, który daje jej nadzieje. Tylko, że Blake z niepokojem obserwuje jak w jego życiu przejawiają się kolejne kobiety wychodzące z jego sypialni. Wiele innych marzy o tym chłopaku.

Miłość i mrok

Mrok przed świtem. Ciemność. Tom 2 – taniaksiaka.pl Claire Contreras to dalsza opowieść o pięknej miłości, ale także o mroku, który pochłania do głębi. Blake i Cole w końcu są razem. Tylko, że ich miłość została już wystawiona na tyle prób, iż nie sposób ich do końca zliczyć. Ta próba może być tą ostatnią. Dla Blake Cole jest tym co trzyma ją przy życiu. Jej nadzieją, radością. On i rodzina sprawiają, że Blake ma ochotę robić wiele. Tylko, że nie wszystko jest tak piękne, jakby się to mogło wydawać. Ale Blake jest teraz sama udręczona wspomnieniami o nim i o rodzinie, którą utraciła wiele lat wcześniej. Cole kocha Blake i zrobi wszystko, żeby ja odnaleźć. Wykorzystuje wszystkie znajomości, aby ją odnaleźć. Tylko, że są ludzie, którzy nie mają żądnych skrupułów, aby wykorzystać Cole i Blake. Czy ta dwójka zranionych osób znajdzie w końcu na stałe drogę do swojego serca, jak również do świętego spokoju i szczęścia?

Winobranie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Author Image
Janusz